Kde se o nás mluví

Opustila kancelář a začala péct. Buduji si svůj sen, dávám pozor na každou malinu, říká Vančurová

Je to náročné časově, finančně a na vaši energii, ale já si buduju svůj vlastní sen, vždycky když jsem byla zaměstnaná, tak jsem budovala sen někoho jiného a svůj sen jsem upozadila, říká majitelka Tartaletky Olga Vančurová a dodává, že její koláče jsou vymazlené do posledního detailu. Rozhodnutí, zda opustí své dosavadní pracovní místo, bylo prý složité. Dnes je za něj údajně ráda.

Přehrát video na DVTV

Zaostřeno na projekt: Tartaletka

Sen o pečení vlastních sladkostí v té nejvyšší kvalitě a ideálně i do vlastní cukrárny má Olga Vančurová už od prvních pozitivních reakcí okolí na její koláče. První část už si plní a na druhé pracuje, pro čerstvou absolventku vysoké školy to ale není zrovna hračka. Jak vypadala její cesta za vlastním businessem? Jaké byly její začátky a které problémy momentálně řeší nejvíc? Přečtěte si nový díl seriálu Zaostřeno na projekt, tentokrát se sladkou Tartaletkou.

celý článek na Storyous

Vystudovala ekonomii. Dnes Olga peče koláče, které chutnají jako nebe

Olga je drobná a sympatická slečna, která působí poněkud stydlivým dojmem. Když se ale dozvíte, že se rozhodla rozjet podnikání v tvrdé branži gastronomie, kde jsou potřeba tisíce různých povolení, tenhle pocit vás přejde. A když jeden z jejích koláčů ochutnáte, tak hned víte, že udělala dobře.

celý článek na Podnikavá Žena