Péct koláče mě nenaučily recepty,
ale stovky hodin v kuchyni

„Máme neuvěřitelné štěstí, že k nám na jeden z networkingů dorazila úžasná Olinka Vančurová a hlavně, představila nám své koláče, které chutnají jako nebe!! Od té doby jsme její čokoládový a rybízový koláč nebo slaný quiche objednávaly už na několik akcí (včetně tiskové konference pro novináře) a vždy se osvědčily. Olga je teď naší jistou volbou na poli občerstvení, protože její koláče chutnají nejen nám, ale i všem ostatním, kteří je u nás mohli ochutnat.”

„Tartaletku mi doporučil kamarád pohybující se v gastronomii. A výsledek? Nadšení!! Sama nepeču, takže když jsem se chtěla v rámci oslav v práci i doma po Novém roce "blejsknout" sladkým překvapením, sklidila jsem díky dvojčokoládovému koláči od Tartaletky zasloužené ovace. Gratuluji k poctivému cukrářskému řemeslu, serióznímu přístupu, milé komunikaci i moderní vkusné prezentaci výrobku! Přeji co nejvíce nadšených zákazníků! Mňam :)

Iva Dlouhá

„První a jistě ne poslední objednávka u Tartaletky dopadla nad naše očekávání! Výběr byl od počátku jasný - bezinkový koláč s limetkou, který se měl stát narozeninovou laskominou pro velkou milovnici cheesecaků. V průběhu týdne ochutnala oslavenkyně již dva jiné cheesecaky, a tak jsme si říkali, že máme nevýhodu až posledních gratulantů a jestli tento koláč tak trochu "nezapadne v davu". Naopak! Byl jednoznačně označen za nejlepší a vyšel jako naprostý vítěz ze souboje s velmi silnými soupeři – cheesecaky z CrossCafe a IF Café. Moc děkujeme a těšíme se na další dobrůtky :-)”

Lucie Srbová

„Dobrý den paní Olgo, jsem ráda, že na setkání na workshopu v pracovně ŽENY s.r.o. jste představila své umění. Měla jsem jasno v případě dodavatele na náš svatební den. Tímto chci velice s manželem poděkovat, že díky Vám a Vašemu sladko-slanému pečení jsme mohli svým svatebčanům přivodit nevšední gastronomický zážitek. Naše letní svatba nebyla až tak typická a místo klasického svatebního dortu jsme zvolili něco jiného. Každý si tam vybral to své a všem chutnalo bez výjimky na jedničku s hvězdičkou. Velmi příjemný byl i dáreček pro nevěstu od Vás. Přeji mnoho pracovních úspěchů. Jste a budete pro nás vždy volba číslo jedna.”

Ing. Lucie Tovaryšová, Raiffeisenbank a.s.

„Velmi děkuji za úžasný linecký koláč s rybízovou marmeládou a mandlemi, celá rodina je fakt nadšena a už vybíráme, který zkusíme příště - až zase bude nějaký důvod k oslavě. Přeji Vám, ať se daří. Moc se mi líbí, že jste se dala na pečení pro lidi a nepochybuji, že to je hodně náročné. Tak hodně spokojených zákazníků!”

Kateřina Burešová

„Naše firma miluje jídlo, i proto u nás ve Skrzu snídáme jen to nejlepší, to se o nás všeobecně ví. Tartaletku mi doporučila kamarádka a osobní reference je vždycky nejvíc, to se taky ví. Skrzáci milují Tartaletku, boj o poslední kousek koláče se stal novou sportovní disciplínou.”

„Milá Olinko! Vy jste zázrak sladké tradiční kuchyně! Moc děkuji za banánový chlebíček a božské tartaletky. Když jsem přemýšlela, co si letos pořídit k svátku, ještě jsem netušila, jak velkou radost si prostřednictvím vás udělám. Moc oceňuji a všem doporučuji! Můj přítel sice není moc na sladké, ale řekl, že jste "koláčová královna" a jak ho znám, to je směrem ke sladkému od něho velké uznání.”

„Moc děkuji za úžasný slaný cibulový koláč a quiche Lorraine. Neměly chybu! Hned se po nich zaprášilo. Komunikace a doprava s Olgou byla na jedničku, vše dorazilo na čas! Už mám zálusk na něco sladkého. Moc děkuji.”

Radka Outlá

Jaký koláč ochutnáte vy?

Dneska vyberete, zítra peču a pozítří už zvoní Kuba s krabicí.

Upečte mi tartaletku